כך תתאימו את הזר לאירוע

אחת החוויות המרגשות ביותר עבור מי שחוגג אירוע הוא קבלת משלוח פרחים מרשים, מהודר וצבעוני. מבחינת מקבלי המתנות, פרחים הם פיתרון נהדר לכל גיל: ניתן לצרף אל משלוחי פרחים ברכה אישית, להוסיף שוברים למתנה או פשוט לנצל את המעמד לצורך איחולים. ישנו מגוון רחב של סוגי פרחים וכל אחד מהם מתאים לאירוע אחר. על מנת לבחור את הזר המושלם על פי אופי האירוע יש לקחת בחשבון מספר שיקולים.

פרחים לכל אירוע

כיום ניתן להרכיב משלוחי פרחים מרשימים במחיר משתלם. כדאי להתייעץ עם אנשי מקצוע, לקבל הצעות מחיר, ולהתרשם מסוגי הפרחים השונים לפני שמקבלים החלטה. בנוסף, יש להקפיד על ביצוע המשלוח קרוב ככל האפשר אל מועד האירוע. פרחים דורשים תשומת לב, טיפול ואהבה ולכן התזמון של השליחה קריטי.

 

אם אתם מעוניינים לשלוח פרחים ולא יודעים באיזה זר לבחור, כדאי שתקראו מה מתאים לכל אירוע:

 

א. ברית או בריתה – היות ומדובר על אירוע משפחתי, כדאי להשקיע בזר בעל ספקטרום צבעים רחב. הזר מיועד ברוב המקרים להורים אשר מתחילים דרך חדשה, אך יש להתחשב בלוח הזמנים הצפוף שלהם ושל התינוק ולבחור זרים עמידים. אין צורך בפרחים רגישים מדי ולעיתים אפילו זר פלסטיק איכותי יכול לתת מענה על הצרכים.

 

ב. אירוסין וחתונה – באירוע כמו חתונה ואירוסין הדגש הוא על אהבה. ורדים אדומים או לבנים משדרים חושניות, בעוד טוליפ צבעוני יכניס את החתן והכלה לאווירה הנכונה לקראת הקמת בית בישראל.

 

ג. יום הולדת – משלוח פרחים ליום הולדת תלוי בטעם האישי של מקבל המתנה. אין צורך בעודף רשמיות בעת בחירת הזר, אך תמיד כדאי לנסות לברר, האם קיימות העדפות מסוימות. זרים לילדים יהיו מעוצבים בצורת כתר ויכולים להישזר בשזירה ביתית, כאשר הפרחים הם פרחי בר או גינה הנקלעים לזר עגול. גם במקרה הזה ישנם תחליפי פלסטיק אותם ניתן לצרף אל המשלוח או להעביר אל הילד בנפרד יחד עם המתנה.

 

ד. יום נישואין – אירוע מהסוג של יום נישואין הוא בעיקר ציון דרך. כדאי להימנע משזירת פרחים כמו פטוניות המסמלות מכשול, ורדים צהובים המסמלים אהבה שברחה או סיגליות המסמלים אהבה נסתרת. אפשר להתרכז בזרים לבנים אשר יקנו לאירוע מעמד מכובד וייתנו לחוגגים הרגשה תומכת.

 

ה. חגים – תקופת החגים היא הזמן הטוב ביותר לנסות שילובים חדשים של משלוחי פרחים. בין אם מדובר על זר לבן הזוג, למשפחה או אפילו לחברים לעבודה, אין צורך להתבייש ואפשר לקחת סיכונים. מלבד הפרחים עצמם, במהלך משלוח של זר לחגים אפשר לבחור בין סוגי עטיפה דקורטיביים כגון צלופן, בד יוטה, נייר קרפ ועוד.

 

מאחורי כל פרח מסתתר עולם שלם של חוויות, משמעויות וסימנים. המטרה במשלוח פרחים היא להעביר את כל המשמעויות הללו אל המקבל, אך כדאי מאוד לעשות זאת בהתאם לאופי האירוע.

 

 

זקוקים לעזרה בבחירת הפרחים המתאימים? הצוות של פרחי גורדון ישמח לעזור. צרו עמנו קשר עוד היום.