משלוח פרחים לחו"ל

רבים אינם מודעים לעובדה שניתן לשלוח פרחים מהארץ לחו"ל לכל מקום כמעט ולכל אירוע. לא מדובר בהתקשרות עם חנויות פרחים בחו"ל דרך האינטרנט, אלא בהתקשרות עם חנות הפרחים הממוקמת בארץ לצרכי משלוח הפרחים המקומיים לחו"ל. שירות זה ניתן כיום כחלק מהתרחבות השירותים של החנות, וניתן לשלוח במשלוחים אלה גם תוספות שונות.

משלוח פרחים לחו"ל יכול להגיע לכל מדינה כמעט, החל ממדינות אירופה השונות, צפון ודרום אמריקה, אוסטרליה, מדינות המזרח הרחוק, אפריקה וכדומה. את הפרחים ניתן לבחור מתוך קטלוג המשלוחים לחו"ל הנמצא באתר האינטרנט של החנות, ומבדיקה מהירה ניתן להבחין כי כמעט את כל פרחי העונה והפרחים הרב עונתיים ניתן לשלוח לחו"ל. הפרחים נארזים בצורה מיוחדת המיועדת למשלוח בין לאומי במטוסים, ויש הקפדה יתרה על צורת האריזה שלא תאפשר פגיעה בפרחים בעת העברתם מאמצעי שינוע אחד לאחר.

איך זה מתבצע?

משלוח פרחים לחו"ל מתבצע בצורה הנוחה והקלה ביותר בעזרת האינטרנט. אין צורך להגיע לחנות הפרחים, ואין צורך להפסיד זמן יקר. באתר האינטרנט של החנות תמצאו את הדרך לעשות את המשלוח. יש להגדיר ולבחור את הזר הרצוי לכם מבין הזרים המוצעים למשלוח לחו"ל לכל מדינה, אותם תמצאו בלשוניות המתאימות. לאחר בחירת הזר והוספתו לסל הקניות תדרשו להזין את פרטי המקבל כולל את כתובתו המדוייקת לקבלת הזר. אל הזר ניתן להוסיף גם ברכה אישית, ואת התשלום ניתן לעשות בעזרת כרטיס האשראי שלכם. תוך מספר דקות מביצוע ההזמנה תקבלו אישור עליה באינטרנט על פי כתובת המייל שהזנתם במהלך ההזמנה.

סוגי הזרים האפשריים למשלוח הם מאד מגוונים, ויש גם זרים מיוחדים לחגים כמו זרים לכריסמס או לחגים היהודים השונים. תוכלו למצוא זרים מפרחי שדה, ורדים, חמניות, חרציות ועוד רבים. כל הזרים מסודרים באופן אלגנטי ומרהיב ומגיעים כשהם טריים לחלוטין לנמען בחו"ל.

  • תנאי המשלוחים - החנות מתחייבת להעביר את הפרחים לנמען בחו"ל תוך 24 שעות מרגע ביצוע ואישור ההזמנה, כאשר שבתות וחגים לא כלולים במניין זמנים אלה. מומלץ לעשות את ההזמנה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. כלומר, אם אתם יודעים שתרצו לשלוח פרחים לידיד הגר בלונדון שתאריך יום ההולדת שלו הוא האחד בנובמבר, אל תחכו על לסוף חודש אוקטובר, אלא הזמינו את המשלוח לפחות שבוע מראש ובחנות ידאגו להעביר את המשלוח ביום המיועד.
  • נוהלי המשלוחים – כל משלוח מגיע ליעדו תוך 24 שעות, אבל במקרה שהנמען אינו בבית משאירה החנות לעצמה את הזכות להשאיר את הפרחים אצל אחד השכנים, ולשים פתק על דלת הנמען ובתיבת הדואר שלו כדי לידע אותו באיזה דירה נמצאים הפרחים שנשלחו אליו.

לפרחי גורדון נסיון של למעלה מחמישים שנה במשלוחי פרחים בארץ, ובשנים האחרונות לכל העולם. משלוחי הפרחים נעשים מהארץ, ולא על ידי סוכן משנה בחו"ל. את הפרחים מסדרים בארץ ואורזים אותם למשלוח בינלאומי בטיסה, ובמדינת היעד נעזרת החנות בשירותי שליחים מקומיים לבצע את המשלוח עד לכתובת הנמען. באתר החנות תוכלו למצוא הכל אודות משלוחי פרחים לחו"ל, סוגים, נהלים ומחירים.