משלוח פרחים לבית חולים

אנחנו חיים בתקופת קורונה שבה ביקור בבתי חולים אינו מומלץ למי שאינו מהווה מקרה רפואי דחוף. עם זאת, אנשים יקרים לנו שנמצאים באשפוז זקוקים לחיזוק, לחום ולאמפטיה שלנו. אז מה עושים? איך מביעים עמם הזדהות בדרך מסורתית שאינה בשיחת טלפון? התשובה נמצאת בפרחים.

פרחים טובים לבריאות

משלוח פרחים לבתי חולים היא הדרך האידיאלית לחבק אדם יקר לנו מרחוק ולעטוף אותו באהבה. הצבעים והניחוחות של הפרחים מפיצים קארמה טובה. למעשה, הם גם טובים לבריאות. לא מאמינים? מחקרים מדעיים כבר הוכיחו כי פרחים מפחיתים כאב ודיכאון, משפרים את איכות החיים ואפילו משפרים את איכות הזיכרון.

משלוח פרחים לאדם חולה יאפשר לכם להביע הזדהות ואכפתיות, אך חשוב מכך, הוא עשוי לרומם את רוחו של הנמען ולתרום בעקיפין לשיפור במצבו.

גם עבור יולדות, זר פרחים הוא מתנה צבעונית ומרגשת שתמיד כיף לקבל. כדאי להתייעץ עם החנות לפני שמחליטים על זר עבור יולדת כדי להימנע מפרחים בעלי אבקנים שעלולים להיות אלרגנים פוטנציאלים.

אילו זרי פרחים לבחור?

כדאי תמיד להעדיף זר פרחים צבעוני שיאיר את החדר ואת עיני החולה. אולם שימו לב שעדיף להימנע מפרחים בעלי ריחות דומיננטיים בכדי להתחשב במטופלים אחרים שעשויים להיות באותו חדר.

צבעוניים וגלדיולות הם סוגי פרחים אידיאליים למשלוח פרחים לבית חולים. חשוב לבחור בזר נמוך שנוח יותר לשים ליד המיטה. בנוסף, עדיף להביא לזר גם אגרטל כדי לשמור על הפרחים ולאפשר להם להחזיק מעמד.

פרחי גורדון – הכי טובים בישראל

פרחי גורדון מתמחים במשלוחי פרחים בארץ ובעולם מאז שנת 1949. החנות שנמצאת בתל אביב מתמחה במשלוחי פרחים לבתי חולים כמו איכילוב, בית חולים שיבא ויתר בתי החולים באזור המרכז.

פרחי גורדון מציעים לצרף למשלוח הפרחים לבית חולים גם שוקולד איכותי, יינות וליקרים. הלהיט הגדול למשלוח פרחים עבור יולדות הוא פרחים מעוצבים בצורה של כלב פודל או של כמה פודלים יחדיו.

בפרחי גורדון ישנם שלל זרי פרחים לכל מטרה, כולל זרים רומנטיים, סידורי פרחים יוקרתיים, זרי כלה וזרי אבל. ניתן למצוא גם סלסלות ועציצים. את הכל ניתן להזמין במשלוח מהיר שמגיע עד הבית תוך מספר שעות מרגע ההזמנה.

על איכות לא מתפשרים גם כשמדובר בפרחים ובפרחי גורדון תוכלו להעניק ליקיריכם את זרי הפרחים היפים והאיכותיים ביותר, אשר יחזיקו מעמד זמן רב יותר וישמחו את ליבם.

משלוח פרחים לבית חולים

פרחי גורדון פרחי גורדון