חנות פרחים קטנה ומטריפה בתל אביב

בתל אביב יש חנות קטנה ומטריפה בשם פרחי גורדון, חנות הפרחים הכי שווה בעיר. אבל לפני שאני מספר לכם עליה, זוכרים את הסרט חנות קטנה ומטריפה? הסרט שיצא בשנת 1986 מספר על חנות פרחים שמגדלת צמח שניזון מדם אנושי ולבסוף טורף אנשים.

ראיתי את הסרט הזה כילד שאפילו לא מלאו לו 10 שנים והוא הותיר בי טראומה מסוימת מצמחים קוצניים. עד שהתבגרתי והבנתי שצמחים ופרחים מביאים רק טוב לעולם ולחיים שלנו.

החנות שמאירה את תל אביב

לפני כמה שנים גיליתי בתל אביב חנות פרחים מקסימה ומיוחדת, כזו שמיד כיניתי בשם "חנות קטנה ומטריפה". פרחי גורדון ברחוב בן יהודה 98, ממש על פינת רחוב גורדון, היא חנות פרחים שמביאה לעוברים ושבים גוד וייבז – ויברציות טובות. ולא תאמינו, היא עושה זאת מאז 1949.

רק מלעבור ליד פרחי גורדון אתה מתמלא בניחוחות מהממים והעיניים נשטפות בשלל פרחים, צמחים ושתילים שמאירים את הפינה בצבעים ובחיים.

בתוך החלל המואר תמצאו פינת חמד אמיתית, חנות הפרחים והצמחים הטובה ביותר בתל אביב. תוכלו לבחור שם זר פרחים לשבת, זר ליום הולדת, זר רומנטי לבן או בת הזוג. וזה לא הכל: זרי כלה, זר ליולדת או ליקר לכם הנמצא בבית חולים, ולא עלינו גם זר אבל. הכל מעוצב בצורה מרהיבה עם פרחים איכותיים וטריים.

צמחים, שתילים, פירות ושוקולדים

ומה עם להאיר את הבית בשתילים וצמחים? פרחי גורדון זה המקום בשבילכם עם מגוון שתילים שיהפכו את הבית שלכם לירוק ושמח יותר. עץ האהבה, עץ האושר, עץ הכסף, הדס ננסי, עץ תפוז ננסי ועץ זית, הכל הטוב הזה נמצא בתוך חנות קטנה ומטריפה.

בכלל, פרחי גורדון היא חנות מפנקת שתמיד תוכלו למצוא בה משהו שיחמם את הלב עבור מי שיקר לליבכם. בין אם זה מארזי שוקולדים איכותיים ופרלינים טעימים, או סלסלת פירות עם ובלי פרחים (תמיד מומלץ עם כי פרחים זה החיים).

משלוחי פרחים גם דרך האתר

אז אם אתם נמצאים בסביבה, היכנסו לחנות קטנה ומטריפה בשם פרחי גורדון ותחושו את האווירה הטובה. צאו משם עם זר פרחים או הזמינו אונליין דרך אתר האינטרנט – ניתן לעשות משלוחי פרחים אפילו לחו"ל.

ואל תדאגו, אף צמח לא יטרוף אתכם. הצמחים בפרחי גורדון אוהבים בני אדם ומעניקים להם רק אהבה.

חנות פרחים קטנה ומטריפה בתל אביב

פרחי גורדון משלוח בתל אביב