בחירת זרי אבל

אדם קרוב אליכם הלך לעולמו? משתתפים בצערכם. להגיע להלוויה עם זר פרחים שמביע אבל זה מעשה שמביע אמפטיה גדולה. אנשים שנמצאים באבל ישימו לב למחווה שכזו ויעריכו אותה.

לבחור זר אבל מתאים להלוויה אמנם נשמע כמו החלטה לא מסובכת מדי. אך האם ידעתם שיש משמעות מאחורי כל פרח ופרח בהקשר של אבל?

אם אתם אנשים שמחפשים להעביר את המסר הנכון בזר שלכם, אז המאמר הזה הוא עבורכם. סקירה זו מספקת את המשמעות מאחורי הפרחים בזרי האבל כדי שתוכלו לבחור את הפרחים המתאימים ביותר לסיטואציה.

חבצלות

חבצלות נחשבות בדרך כלל לברירת המחדל כאשר מכינים זרי אבל. מאחורי הפריחה הארומטית החזקה של החבצלת ישנה משמעות מנחמת. חבצלות מרמזות שנשמתו של הנפטר נמצאת במצב של שלווה, כלומר שהוא מת בשיבה טובה או בהשלמה עם כך ששעתו ללכת הגיע.

ורדים

כמו חבצלות, ורדים הם פרחי אבל נפוצים והולמים. ורדים בצבעים שונים הם בעלי משמעות שונה. ורדים לבנים הם הסמל האולטימטיבי של רוחניות ותמימות. הוורדים האדומים הקלאסיים מעוררים רגשות של אהבה וצער. ורד צהוב ניתן לעתים קרובות על ידי חברים שרוצים להביע קשר עמוק. ורדים בצבע ורוד כהה הם נדירים יותר ומשתמשים בהם כדי להביע הכרת תודה לנפטר.

סחלבים

לא משנה באיזה צבע הם, סחלבים הם בעלי משמעות אוניברסלית שבאה לומר: "אני אוהב ואזכור אותך לנצח".

חרציות

בניגוד לפרחים אחרים, המשמעות של חרציות משתנה ברחבי העולם. ברוב העולם המשמעות שלהן היא אהדה וכבוד. במזרח הרחוק החרציות לעומת זאת מסמלות לידה מחדש וניתנות בדרך כלל דווקא כדי לסמל לידה מחדש ולכן לא נכללות בזר עבור הלוויה.

ציפורן

פרחי ציפורן משמשים לזרי אבל לעתים קרובות. גם כאן לכל צבע משמעות שונה. האדומים מביעים חיבה והלבנים נוטים לסמל תמימות. באמצעות פרחי ציפורן ניתן ליצור סידורי פרחים יפים המשכפלים סמלים של קבוצת כדורגל או פעילות מועדפת אשר נגעה ללבו של הנפטר.

יקינתון

פרחי יקינתון מתווספים בעיקר לסידורי פרחים מגוונים. המשמעות מאחורי שילוב הפרחים כוללת מגוון מחשבות שנע בין "אתה נכלל בתפילותיי" ועד ייסורים עמוקים. שימו לב כי יש הסבורים שפרח זה מסמל ספורט, משחקים ופריחות ולכן יש להיזהר שלא להעליב בשימוש בו.

הידרנג'אה

הצורה של הידרנג'אה (או הורטנזיה)  נראית ככדור בעל פריחה שופעת. המשמעות מאחורי פרח זה אינה ידועה כמו האחרים, אך רבים מאמינים שהוא מסמל רגשות כנים ואמיתיים מעומק הלב.

פרחי גורדון – משלוחי פרחים וזרים לכל הארץ

זר אבל שטוח, גלגל אבל עם סידור, גלגל אבל יוקרתי ועוד מגוון אופציות עומדות לרשותכם. ניתן לשלב סרט שחור עם כיתוב והקדשה מיוחדת. את משלוח הזר ניתן לבצע ישירות לבית הקברות או לכל מקום אחר לבחירתכם.

בחירת זרי אבל

פרחי גורדון אדון טוסי